Kishte vetëm disa muaj që kish ardhur në jetë. Një aksident tragjik ka ndodhur në Padova, ku humbi jetën një foshnje pasi një makinë e ka përplasur karrocën në të cilën ndodhej, duke e tërhequr zvarrë për disa metra.

Advertisements

Shoferi nuk e vuri re se një grua po kalonte rrugën te vijat e bardha dhe u përplas me karrocën. Bebja u dërgua me urgjencë në spital, por ishte tepër vonë. Nëna e mjerë nuk është lënduar rëndë.

Makina drejtohej nga një shtetas maroken, 46 vjeç; ai nuk po udhëtonte me shpejtësi të madhe, por kishte parakaluar një makinë tjetër.

Advertisements

Gruaja ishte duke shkuar për të marrë djalin tjetër në kopësht. Policia lokale po heton për dinamikën e ngjarjes.