Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Burime zyrtare të policisë bëjnë me dije, se ka ndërruar jetë në një lokal në zonën e Freskut, 70-vjeçari E. M.

Advertisements

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhu ne dhe dyshohet se vd ekja ka ardhur si pasojë e një arresti ka rdiak.

Grupi hetimor ndërkohë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes.

Njoftimi i Policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Advertisements

Më datë 14.01.2022, te Fresku, në një lokal, ka ndërruar jetë shtetasi F. M., 70 vjeç.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vd ekja ka ardhur si pasojë e një arr esti kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes.