Ndërsa banorët ndodheshin jashtë duke bërë muhabet, një person thërret pas mureve të shtëpisë Donaldin.

Advertisements

“O Donald, o maskara”, dëgjohet një zë mashkulli.

Vajzat e pyesin se kush është, dhe ai përgjigjet duke thënë: “Jam fans i Borës. Ke bërë gabimin më të madh”.

Donaldi nuk bën asnjë reagim, ndërsa fytyra e tradhton. Ai u pre komplet, ndërsa Beatrix përsëriti fjalët.

Pas kësaj situate banorët filluan të shqetësoheshin për sigurinë e tyre brenda shtëpisë vip.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP