Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë së britanike, pasi është kapur në një “shtëpi bari”.

Advertisements

Bëhet me dije se në pranga ka rënë Klevi Mone, ku është kapur me një shtëpi që kishte 1100 rrënjë kanabisi.

I pyetur nga autoritetet britanike, Mone është shprehur se kishte rreth 200 mijë paund borxhe dhe kishte vendosur të bënte pikërisht këtë punë për t’i shlyer ato.

Nëse droga do të shitej kapte vlerën e 200 mijë paund. Pritet të merret edhe vendimi për shqiptarin, ku do vendoset se mesa vite do të dënohet./newsbo mb

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP