Ditën e djeshme, është hapur biseda për Donaldin dhe Bora Zemanin. Donaldi është shprehur që është single, por kjo nuk është pritur mirë nga Semi. Kjo e fundit i ka thënë që Donadi nuk duhet të thojë që është single, pasi kur erdhi Bora, ai e puthi.

Advertisements

Kjo është kundërshtuar nga Antonela, e cila duke treguar eksperiencën e saj, tha që është normale.

Sipas Antonelës, ka pasur raste kur ka takuar ish-të dashurin dhe i ka ardhur ta puthë apo të bëjë se*s.

Ajo ka shtuar që kjo, i ka ndohur asaj përsonalisht. Kujtojmë që Antonela është futur në shtëpinë e BB Vip, dy ditë më parë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP