Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Librazhd. Një makinë që transportonte fëmijët për në shkollë ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në një lokal anës rrugës. Shoferi me mjetin me targa AA290IC duket se sapo kishte marrë patentën pasi në xhamin e pasëm të makinës kishte shkruar “Shofer i ri”.

Advertisements

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements