Dafina Zeqi ka reaguar e revoltuar ndaj sjelljes Albi Nakos dhe Erjon Rusit, të cilët bullizuan vajzën e vogël, pjesë e emisionit “T’ka mami yll”, duke e pyetur nëse do të ndalonte së ushqyeri për të kërcyer.

Advertisements

Këngëtarja i është drejtuar gazetares Rusi, duke shkruar: “Të gjithë këto hashtags dhe bullizon një fëmijë. Seriozisht e ke?”.

Ndërkohë nuk ka hezituar të etiketojë edhe Albi Nakon, duke u shprehur me ironi se ka nevojë për ndihmë: “Së pari televizionet të cilët i japin rast personave si ti me pas një vend në juri dhe me i bullizu fëmijët, femrat e tjerë është e tmerrshme. Ti ke nevojë për ndihmë. Kërkush tjetër”.

Më herët Rusi i ka kërkuar falje famijes dhe Lianës, duke e quajtur batutë të gabuar atë në emission.

“Batutë e gabuar ajo që patë në emision? Patjetër që po. Por kurrësesi bullizëm”, ka thënë Erjona Rusi.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP