Blendi Fevziu përveçse një gazetar mjaft i zoti është edhe një bashkëshort dhe baba i suksesshëm. Edhe pse shumë rrallë herë i publikon, Blendi është babai i dy vajzave, Mishelit dhe Alisit.

Advertisements

Sot, vajza e tij e madhe, Mishel feston ditëlindjen dhe babi Blendi nuk ka kursyer një urim publik për vogëlushen e tij.

Ai ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një foto të shkrepur me të bijën, ndërsa krahas postimit e uron: Gëzuar ditëlindjen Mishel!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Blendi Fevziu (@blendifevziu)

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP