Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rwnie e lehtë e Frangës Zvicerane, Euros, Dollarit dhe Paundit Britanik.

Advertisements

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 104.5 Shitet 105.2

Euro: Blihet 121.3 Shitet 121.8

Paundi Britanik : Blihet 142.9 Shitet 143.9

Advertisements

Franga Zviceriane: Blihet 112.6 Shitet 113.4

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP