Modelja kosovare, Arbenita Ismajli ka vazhduar të tregojë format e saj seksi nëpër rrjetet sociale

Advertisements

Dje modelja u paraqit e veshur me një veshje vjeshte të punuar prej leshi, ndërsa sot është shfaqur me një paraqitje ndryshe.

E veshur thjesht, me pantallona dhe një bluzë të shkurtër Arbenita tregon format e saj.

Nëna e një fëmije, ajo është një prej modeleve më të kërkuara në Europë, sidomos nga firmat e tekstilit.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP