Kor onavi rusi i ka lene pasoja te re nda Hoxhes se njohur nga Kosova, Shefqet Krasniqi.

Advertisements

Gazeta inFokus mëson se hoxhë Krasniqi është shtruar në Klinikën Infektive pasi iu r ëndua gjendja shëndetësore.

Në faqen e tij në rrjetet sociale u njoftua për ndjekësit se Krasniqi ka probleme dhe nuk do të mund të mbajë mbajë ligjëratën e përjavshme për shkak të problemeve shëndetësore. “Këtë javë nuk do të mbahet ligjërata e përjavshme e tefsirit për arsye shëndetësore të hoxhës Shefqet Krasniqi, me lejen e Allahut do të vazhdojmë nga java e ardhshme”, thuhet në njoftimin në faqen e Krasniqit në Facebook.

Gazeta inFokus ka tentuar të kontaktojë me Krasniqin por nuk është marrë asnjë përgjigjië nga ana e tij

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP