Në një video të publikuara në orët e para të mëngjesit të sotëm u bë virale në rrjetet sociale, ku mediat shkruajnë për një arre stim të konkurrentit të ‘Përputhen’, Princ Mile. Nga pamjet shikohet teksa shoqërohet nga efek tivët për në komisariat Princi dhe disa persona të tjerë.

Por vetëm një orë më parë, Princi ka publikuar një video nga ambjentet e “Top Channel” ku duket se është gati për xhirim bashkë me konkurrentët e tjerë, por nuk ka thënë asgjë në lidhje me videon virale.

Advertisements

Tashmë protagonistët e Përputhen knë marrë mjaft famë dhe janë bërë pjesë e projekteve të ndryshme, si videoklipe apo reklama. Prandaj edhe video e Princit teksa arre stohej mund të jetë një e tillë.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP