Bora Zemani koheve te fundit eshte perfolur per perdorim photoshopi por edhe per nderhyrje ne fytyre.

Advertisements

Ajo vete nuk ka reaguar per asnjeren, por ne rrjet here pas here qarkullojne foto te Bores para fames apo edhe ne fillimet e karrieres se saj.

Se fundmi po qarkullojne fotot e nje interviste tek Arian Çani ku mund te themi se Bora ka ndryshuar si nata me diten!

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP