Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Elvisi, pas daljes nga emisioni i dashurisë ka dhënë intervista të ndryshme. Së fundmi madje gjatë një interviste, nuk ka ngurruar që të publikojë edhe mesazhet me dy konkurrentet e emisionin.

Teksa ishte i ftuar në “Glamour Zone”, Loco pranoi të bëhej pjesë e një sfide të Ester, e cila i kërkoi të publikonte mesazhet e fundit me Antonelën dhe me Sindin.

Advertisements

Elvisi u kërkoi falje publike vajzave që po publikonte këto mesazhe. Ai tregoi se bisedoi për herë të fundit me Antonelën pasi doli nga emisionin sepse e kishte kërc ënuar dikush që pretendonte se ishte familjar i saj. Por pas sqarimit, rezultoi se nuk ishte e vërtetë.

Ndërsa biseda e fundit me Sindin ishte për një “giveaway” që ajo i kishte kërkuar që ta reklamonte në rrjetet e tij sociale.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP