Lidhja e tyre më në fund është e konfirmuar.

Në një kohë të shkurtër “Leje” ka marrë një milion shikime në Youtube.

Advertisements

Këtë e ka treguar Melisa me anë të një postimi në Instagram, ku shfaqet pranë Andit.

Për herë të parë ajo ka folur për lidhjen e saj me ish-konkurrentin e “Përputhen”. Melisa shprehet se Andi është e gjithë bota për të.

“Nuk e di nëse jam më e lumtur për suksesin e këngës apo për faktin se tani mund t’i tregoj botës sa shumë të dua. Oh prit, ndoshta vetëm për këngën sepse ti je bota për mua”, ka shkruar ajo.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP