Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Paundi Britanik dhe Dollarit. Ndërkohë Franga Zvicerane ka shënuar rritje.

Advertisements

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari: Blihet 100.9 Shitet 101.7

Euro: Blihet 122.6 Shitet 123.1

Paundi Britanik : Blihet 142 Shitet 142.8

Advertisements

Franga Zviceriane: Blihet 111.4 Shitet 112.2

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP