Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur sot në aeroportin e Rinasit, ku është përfshirë avioni i një linje ajrore.

Sikurse bëhet me dije, një avion ka bërë frenim të det yruar në mes të pistës së aeroportit. Bëhet fjalë për një linjë qe do të nisej mbrëmë nga Tirana për në Londër.

Advertisements

Në momentin e nisjes, avioni ka marrë shpejtësi tej normave të lejuara, ndaj piloti është de tyruar të frenojë beftas.

Kjo ka shkaktuar pan ik te pasagjerët, por nuk ka raportime për të lë nduar.

Një tjetër linjë ka marrë më pas pasagjerët për ti dërguar ata në destinacionin e tyre.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP