Ludovica Pagani nga Bergamo u bë e famshme për rolin prej protagonisteje në video-parodinë ‘Seria A në plazh’, ku përshkruhej me nota humori transferimi i Bonuçit te Milan.

Gazetarja bukuroshe dhe se ksi italiane po ‘ç mend’ fansat e futbollit. Ajo është imazhi i emisioneve sportive të Sportitalia, duke u shndërruar shumë shpejt në një Diletta Leotta të dytë.

Advertisements

Në vetëm pak kohë, Pagani ka arritur të tërheqë vëmendjen e më tepër se 2 milion ndjekësve në Instagram, ku është mjaft aktive me postime të fotove ku nxjerr në pah f ormat e saja prefekte. Dhe më foton e fundit ajo ka vendosur të çm end të gjithë fansat e saj.

Advertisements

Gazetarja tashmë dhe në një inflencuese shfaqet vetëm me inti mo në pjesën e sipërme të kombinuar me një palë xhinse. ‘Thjesht ashtu si jeni’ ka shkruar krahas fotos ajo.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP