Aston Villa e ka mbyllur në avantazh 4-0 pjesën e parë kundër Liverpool-it, që ka hedhur në fushë ekipin e të rinjve për çerekfinalet e Kupës së Ligës.

Gjithçka e lehtë për vendasit, që në fundin e 45 minutave të para kanë gjetur edhe golin e katërt me Kodija-n, i cili ka shënuar me lehtësi edhe falë ga bimeve në mbrojtje të miqve.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements